SPRZĄTANIE PO REMONTACH

Sprzątanie po remoncie i po budowie

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie, po budowie oraz w trakcie realizacji nowych obiektów. Sprzątamy gruntownie przed odbiorem pod klucz budynków użyteczności publicznej, biur, osiedli, sklepów, salonów SPA. Jesteśmy idealnym partnerem dla firm budowlanych oraz firm prze-prowadzących remonty.

Pomimo to jesteśmy otwarci również na potrzeby klientów indywidualnych. Sprzątamy po remontach i przebudowach domków jednorodzinnych, i mieszkań. Usuniemy cały bałagan, kurz, plamy po farbach, olejach, smarach.

Nasz zespół pracując na najwyższej jakości sprzęcie oraz środkach czystości, skutecznie doprowadzi Twoje mieszkanie lub dom do zamieszkania.

Sprzątanie po remoncie i budowie, nie mieści się w ramy standardowego sprzątania. Zabrudzenia są zwykle trudne do usunięcia, w związku z czym często trzeba stosować niecodzienne metody czyszczenia. Ilość kurzu i pyłu poremontowego jest najmniejszym problemem. Największą trudnością są zabrudzenia po klejach montażowych, silikonie, tynku, cemencie, zaprawach i farbach. Dlatego tak ważne jest zatrudnienie firmy, która ma niezbędną wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu podobnych prac. Usuwając tak trudne zabrudzenia trzeba zachować szczególną ostrożność, tak aby nie zniszczyć wyposażenia nowego obiektu. Dlatego też należy zastosować dedykowane do tego celu środki chemiczne i sprzęt.

Jeżeli prace remontowe pochłonęły cały Twój czas i siły, chciałbyś jak najszybciej zakończyć inwestycję, to zatrudnij profesjonalną firmę sprzątającą. Zostawimy Twoje wnętrze w idealnym porządku i gotowe do użytku.

Doczyszczenie całego obiektu, a w tym:

> usuwanie plam z farby, tynków, betonu, gipsu;

> usuwanie śladów smarach i olejach;

> czyszczenie wszystkich glazur i armatury;

> odkurzanie wszystkich powierzchni;

> mycie podłóg i listew;

> czyszczenie kontaktów, grzejników;

> mycie drzwi wewnętrznych i wejściowych wraz z ościeżnicami;

> zebranie śmieci w worki i wyniesienie ich do kontenera;

> mycie okien (nie alpinistyczne).