PRANIE TAPICEREK, DYWANÓW I KANAP

Profesjonalne czyszczenie tapicerki, wykładzin, dywanów

Firma specjalizuje się w kompleksowym praniu i czyszczeniu tapicerki meblowej, wykładzin, dywanów. Używamy atestowanych środków czyszczących, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, jak również dedykowane czyszczenie antyalergiczne dla osób mających alergię. Preparaty radzą sobie nie tylko z brudem, lecz także z bakteriami, roztoczami i alergenami, które wielu osobom spędzają sen z powiek i wywołują niedrożność dróg oddechowych.

> czyszczenie tapicerki meblowej;

> czyszczenie dywanów;

> czyszczenie wykładzin;

> antyalergiczne czyszczenie tapicerki;

> usuwanie plam;

> pranie dywanów.

W cenie usługi : 5 etapów czyszczenia tapicerki

1. ODKURZENIA:

- odkurzaczem kolumnowym z wiru­jącą szczotką i bardzo mocnym ssaniem w czasie pracy rozczesuje włókna dywanu, wykładzin i unosi zabrudzenia zbyt ciężkie do ruszenia tradycyjną ssawką.

2. NANIESIENIE PRESPRAYU:

- rozpuszczenie brudu przy użyciu tzw. presprayu naniesienie presprayu zmniejsza ilość wody, która trafia na wykładzinę, tapicerkę.

3. WCIERANIE PRESPRAYU:

- ręcznie lub mechanicznie w zależności od rodzaju włókna i stopnia zabrudzenia należy dobrać odpowiedni pre­spray, oraz środek do ekstrakcji.

4. ODPLAMIANIE:

- z tłuszczu, napojów, pisaków, długopisów, smaru, olejów,olejków.

5. EKSTRAKCJA:

- usunięcie brudu dogłębne czyszczenie - wypłukanie rozpuszczonego brudu środkiem do płukania ekstrakcyjnego maszyną ekstrakcyjną (natryskowo-ssącą).