Zakres wykonywanych usług

Wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych klientów, oferując kompleksowe usługi z zakresu: sprzątania i utrzymania czystości w obiektach oraz na terenach zewnętrznych. Zajmujemy się sprzątaniem biur, biurowców, kamienic, dużych powierzchni, hal produkcyjnych, przemysłowych. Przygotowujemy budynki i inwestycje po remontach. Myjemy okna i witryny sklepowe. Wykorzystując tylko miarodajne urządzenia renomowanych marek oraz zdobyte doświadczenie zapewniamy gruntowność oraz wysoką jakość usług sprzątających.


Wykonujemy także pranie wykładzin oraz mebli tapicerowanych. Duże powierzchnie nie stanowią dla nas problemu. Dojazd do klienta jest zawsze gratis.

Jak zamówić usługę?

W celu poznania konkretnej ceny za sprzątanie w Warszawie skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Nasza firma sprzątająca ONYKS CLEAN ustala cennik w oparciu o kilka czynników tj. rodzaj i wielkość pomieszczenia, stopień zabrudzenia. Zawsze jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapewniamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę naszych usług, w odróżnieniu od innych firm sprzątających w Warszawie.