ONYKS CLEAN


Obecnie na rynku jest wiele firm świadczących usługi sprzątania i czyszczenia , więc dokonanie właściwego wyboru, aby uzyskać maksymalną jakość pracy, może być dość trudne. Jedną z firm, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów ze względu na dobrą pracę, jest firma sprzątająca ONYKS CLEAN, która ma szereg zalet, które odróżniają ją od konkurencji.

 • Wysoki profesjonalizm i kwalifikacje pracowników zaangażowanych w świadczenie usług. Do każdego rodzaju prac są specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, co gwarantuje prawidłowe i wysokiej jakości sprzątanie.

 • Staranny dobór narzędzi i środków czystości wykorzystywanych przy świadczeniu usług. Różne pomieszczenia i powierzchnie wymagają różnych podejść do montażu i użycia specjalnych narzędzi odpowiednich dla każdego przypadku.

 • Gwarancja bezpieczeństwa stosowanych środków i sprzętu. Specjaliści firmy ONYKS CLEAN wykorzystują w swojej pracy wyłącznie wysoce profesjonalne narzędzia, które spełniają wszystkie niezbędne normy i wymagania.

 • Jedną z zalet firmy sprzątającej jest wysokiej jakości pielęgnacja powierzchni roboczych, która wydłuża ich żywotność. Dzięki zastosowaniu specjalnych środków i metod czyszczenia znacznie wydłuża się żywotność mebli, podłóg i innych powłok oraz innych elementów i konstrukcji, które można czyścić.

 • Sprawność w koordynacji i realizacji zleceń, która gwarantuje wykonanie usług w możliwie najkrótszym czasie. Ponadto ta firma sprzątająca oferuje klientom najdogodniejszy czas na świadczenie usług, które nie wymagają przerywania procesów produkcyjnych i odrywania pracowników od pracy.


Jaki usługi obejmuje firma sprzątająca?

Lista usług dostarczanych przez firmę jest dość zróżnicowana i obejmuje dużą liczbę czynności dla różnych sytuacji.

 • Pierwsza grupa usług obejmuje sprzątanie konserwacyjne, które obejmuje regularne niezbędne prace, takie jak odkurzanie, mycie podłóg, wywóz śmieci, dezynfekcja łazienek.

 • Druga grupa usług sprzątania to jest rodzaj sprzątania jaki obejmuje oprócz podstawowego sprzątania, również dokładniejsze sprzątanie lokalu. Należą do nich mycie okien, grzejników, mebli i armatury, luster i innych powierzchni.

 • Trzecia grupa! Do tej grupy należy sprzątanie pomieszczeń biurowych i przemysłowych, które mają swoją specyfikę pracy.

 • Mycie okien o różnym stopniu złożoności. Jednocześnie firma przyjmuje również zlecenia na mycie okien, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach lub na dużych wysokościach.

 • Bardzo popularną usługą jest również sprzątanie po zakończeniu budowy i remontu. Klientom trudno jest poradzić sobie z dużą ilością śmieci i zanieczyszczeń, dlatego skontaktowanie się z firmą sprzątającą jest najbardziej opłacalnym i najszybszym sposobem na pozbycie się skutków prac naprawczych.

 • Oddzielną grupę stanowią prace bardziej złożone, do których należy czyszczenie elewacji budynków, schodów, witryn sklepowych, chodników oraz innych elementów i powierzchni wymagających użycia specjalistycznego sprzętu.